Kto sme – FM World Distribution

FM WORLD je globálnym lídrom viacúrovňového marketingu. Firma bola založená v roku 2004 Arturom Trawińským. Hneď po 3 rokoch činnosti sme zahájili medzinárodnú činnosť a dnes s nami spolupracuje viac ako milión Obchodných partnerov na celom svete.

Po 13 rokoch činnosti sa môžeme pochváliť vysoko kvalitnými výrobkami pre každodenné použitie a atraktívnym, poctivým systémom odmeňovania.
Máme v sebe smelosť a odvahu, aby sme menili svet k lepšiemu, a preto sme išli o krok ďalej a založili sme spoločnosť FM WORLD Distribution!

FM WORLD Distribution je odpoveďou na potreby ľudí z celého sveta, ktorí nemali k výrobkom FM WORLD prístup. FM WORLD doteraz pôsobila na zahraničných trhoch iba a výhradne prostredníctvom franšízových pobočiek. Vďaka novej spoločnosti sme schopní predávať a zasielať tovar všade tam, kde FM WORLD doteraz nemá svoju pobočku. Dnes expedujeme výrobky do 100 krajín na svete. Tým pádom sa stávame jednou z najaktívnejších firiem MLM na svete a obsluhujeme Obchodných partnerov v každom kúte sveta.

FM WORLD Distribution znamená tiež otvorenie nových spôsobov sponzorovania – Obchodní partneri budú môcť prizvať k spolupráci osoby z trhov, na ktorých sme doteraz nemohli pôsobiť. Nové osoby sa stanú súčasťou Klubu FM WORLD a vypracované body obohatia Vaše skupiny a Globálny bodový obrat.

Môžete pôsobiť, kde chcete!

Značka FM Federico Mahora zahŕňa prvotriedne parfumy a parfumované vody, ktoré boli vytvorené v spolupráci so spoločnosťami Perfand a Drom Fragrances. Výnimočné vône Federico Mahora v originálnych flakónoch, ktoré umocňujú ich krásu. Bohaté portfólio značky FM ponúka taktiež vynikajúcu kozmetickú radu starostlivosti o telo a tvár, dekoratívnu kozmetiku, výživové doplnky, prírodné a ochutené čaje a kávy Aurile a čistiace prostriedky For Home.

ČLENSTVO FM GROUP KLUB

Čo Vás určite zaujíma:

Na akej webovej adrese nás nájdete: shop-global.fmworld.com

Spôsob prihlasovania: Prihlasujete sa pomocou registračného čísla a hesla.

Neprehliadnite prosím tiež dôležitú zmenu nákladov na doručenie, ktoré sa menia ako v prípade objednávky na dobierku, tak v prípade platby kartou. Po novom Vás náklady na doručenie objednávky:

Elektronická platba / bankový prevod
– objednávky v hodnote do 70 €: náklady na dopravu 6 €
– objednávky v hodnote nad 70 €: doprava ZADARMO
Dobierka
– objednávky v hodnote do 70 €:  náklady na dopravu 7,50 €
– objednávky v hodnote nad 70 €: náklady na dopravu 1,50 €

Cena závisí od hmotnosti zásielky. Objednávky budú spracované v hmotnosti 5kg a 10 kg. Pri objednávke nad 10 kg bude nutné urobiť ďalšiu objednávku. Doba dodania cez kuriérsku službu GLS je od 2 – 6 pracovných dní.

Všetky Vaše objednávky, ktoré si nechávate zasielať domov, Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS.

Dúfame, že si nakupovanie prostredníctvom internetového obchodu ešte viac užijete a FM GROUP tak do Vašich domovov bude prinášať obrovskú radosť!

Váš tím FM GROUP KLUB

Staňte sa členom FM GROUP a získajte trvalú 30% zľavu na všetky FM výrobky  –  Registrácia do FM GROUP TU

Neponúkame žiadne poplatky a žiadne povinné nákupy.