Zarobte späť minuté peniaze.

Využite túto zaujímavú možnosť a začnite hneď!

Prečo?

Každý mesiac míňate stokoruny a tisíce za výrobky bežnej dennej spotreby – šampóny na vlasy, peny na holenie, čistič na podlahy, odstraňovač škvŕn, obľúbený parfum a podobne. Ak nakupujete v bežnej drogérii, získate tak maximálne zľavový kupón na ďalší nákup alebo nákup výrobkov, ktoré nepotrebujete.

spotreba

 

U FM GROUP nielen, že získate trvalú zľavu 30% na všetok sortiment, ale aj ďalšie provízie, podľa toho, ako s touto príležitosťou naložíte.

Ako vytvoriť príjem z výdavkov? Ak budete 100% spotrebiteľ produktov FM Group, budete mať vlastnú skúsenosť s kvalitou a použitím všetkých výrobkov. Môžete teda ľahko odporučiť komukoľvek, čo ako funguje, čo a ako použiť. Veľakrát teda vyriešite problém s dôverou v nové produkty, ktoré by rád niekto vyskúšal. Ľudia totiž radi vsádza na skúsenosť známych a priateľov. Je to pre nich “istota” dobré voľby. Odporučíte Ak teda známemu jednoducho, kde si môže produkty kupovať, zasejete tak semienko svojich pasívnych príjmov. Firma Vás totiž okamžite začne odmeňovať percentami z nákupov Vašich známych. Čím viac kontaktov sprostredkujete, tým väčší zisk pre Vás. Keďže sa jedná o spotrebný tovar, ľudia ich nakupujú opakovane. Tým sa tvoria opakované obraty firme a pre Vás – opakované pasívne príjmy.

Z vlastnej skúsenosti viem, že to chce len vytrvalosť a disciplínu. Radi Vám poradíme, ako začať.