Staňte sa majiteľom FM

Spotrebiteľská sieť – alebo ako sa stať majiteľmi podielu z takejto siete? Prvá výhoda – s FM GROUP získate úplne zadarmo doživotnú zľavu 30%.

Neváhajte a začnite hneď teraz! Môžete kupovať špičkové parfumy s trendovými vôňami, o ktoré je v súčasnej dobe naozaj veľký záujem, ktorý sa stále zvyšuje s tým, ako značka FM GROUP nadobúda vo všeobecné povedomie. Sortiment sa teraz rozrastá a ponúkame Vám teraz aj vysoko kvalitné výrobky z oblasti čistiacich prostriedkov starostlivosti o domácnosť a dekoratívnej kozmetiky. Vaša základná zľava bude hneď od začiatku minimálne 30% bez nutnosti minimálnych odberov parfumov alebo drogérie, ale môžete postupovať ďalej a vďaka spotrebiteľskej sieti začať zarábať oveľa viac. Môžete získavať provízie z nákupu realizovaného prostredníctvom členov, ktoré sami firme privediete. Zľava na Vašich produktoch môže dosiahnuť až 90%.

Staňte sa majiteľmi spotrebiteľskej siete parfumov FM GROUP!

Prečo práve teraz je najlepší čas začať?

Spoločnosť FM GROUP pôsobí v SR až od roku 2006. A to samozrejme znamená, že dopyt po tomto type tovaru je obrovská, najmä vzhľadom na jeho zaujímavej cene a vysokej kvalite! Máte príležitosť nemalú časť tohto zatiaľ voľného trhu získať pre seba – ale každým dňom je ohlas tejto firmy silnejší, preto využite túto príležitosť hneď!
Zaobstarajte si vlastnú parfumériu!

Tú získate zakúpením štartovacie sady – kufríka sa vzorky všetkých parfumov, ktoré následne slúžia pre testovanie a predvedenie parfumov. Nakupovať a obchodovať nemusíte len v SR. Príležitosti rozšírovať svoj ​​obchod na medzinárodnej pre Vás máme ďalej v týchto krajinách Vo všetkých týchto krajinách je firma kratšiu dobu ako v SR. Česká republika bola tretia otvorená krajina na svete.

Teraz máme otvorené nové zastúpenie pre ČR a SR v Prahe.

Distribučné centrá sa starajú o to, aby Vaše objednávky boli včas expedované a spravidla do 48h doručené.

Chcete viac informácií o FM GROUP? Píšte mi na info@fmparfumy.sk, rád Vám na všetky otázky odpoviem.

Ak sa chcete stať súčasťou skupiny FM GROUP, jednej z najrýchlejšie rastúcich spotrebiteľských sietí na svete, vyplňte registračný formulár TU.

Tags: