Ponuka práce

Distribútori – Avon, Oriflame, SAY, Wellness, Essens, Lambre, Amway…

Hľadáme distribútorov – Avon, Oriflame, SAY, Lambre, Wellness, Herbalife, NWA… na spoluprácu! Rozšírte si s nami sortiment s parfumami značky FM – 150 druhov vôní (parfumy, parfumové vody, krémy, sprchovacie gély, dezodoranty), čistiace prostriedky a make up. Ponúkame Vám dvojnásobné odmeny z Vonave a FM group, firemný Mercedes zdarma, dobrá spolupráca v tíme, 100% plná podpora, bezplatné školenie, doručenie tovaru do 48 hod, doživotná zľava 30-50%. Viac zaujímavých informácii Vám pošleme emailom.

Manager

Hľadáme managerov na vyhľadávanie kontaktov, starostlivosť o sieť distribútorov, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania, zaujímavé finančné ohodnotenie. Miesto práce: Celá SR a zahraničie.

Distribútor

Hľadáme distribútorov na predaj luxusných parfumov a parfumových produktov FM, čistiacich prostriedkov FOR HOME a Make UP, Aurile. Ponúkame vysoké finančné ohodnotenie, bezplatné školenie, plnú podporu, firemné auto zdarma.

Prezentátor

Hľadáme prezentátora alebo prezentátorku priameho predaja kozmetických výrobkov v Bratislave.

Náplň práce

– prezentácia kozmetických výrobkov
– starostlivosť o súčasných zákazníkov

Požadujeme

– SŠ vzdelanie
– Prax v obchodnej činnosti min. 1 rok
– Komunikačné a organizačné schopnosti
– Živnostenský list
– Vlastné auto
– Časová flexibilita

Ponúkame

– zázemie silnej, stabilnej a perspektívnej spoločnosti
– zaškolenie a firemný program ďalšieho vzdelávania
– zaujímavú prácu v príjemnom kolektíve
– atraktívne finančné ohodnotenie
– firemné benefity, vernostné programy
– možnosť kariérneho rastu

Po dosiahnutí 21% -tnej úrovne postupujete v kariére do klubu orchideí. Tu získate bonusové odmeny:

– vo výške cca. 2600 EUR až viac,
– dovolenky v zahraničí,
– firemné auto zdarma,
– klubový život – spoločenské stretnutia, firemné akcie a pod.
– finančná sloboda
– zisk z predaja až 43%
– provízie zo siete až 21%
– podiely na celosvetovom obrate FM Group World až 9%

90% ľudí vo svete používa parfumy

V prípade záujmu napíšte na info@fmparfumy.sk