Obchodná príležitosť

 

 

 

 

 

Ak chcem spolupracovať s FM GROUP, musím si zakúpiť vzorkovník?

Áno. Bez vzorkovníka to nejde. Ako by ste ponúkali parfumy, keby si zákazník k nim nemohol privoňať a zistiť o akú vôňu ide.

Aký je registračný poplatok?

Nie sú tam žiadné poplatky. Cena vzorkovníka 20 vôní Vám bude vrátený pri objednávke 4 parfumov a 150 vôní – 10 parfumov.

Aké sú možnosti spolupráce s FM? Ako môžem zarábať s FM GROUP?

Existujú tri možnosti spolupráce s FM GROUP:

1. Môžete byť spotrebiteľom a kupovať výrobky len pre vlastnú potrebu.

2. Keď sa Vám výrobky FM zapáčia, môžete ich začať predávať. Kúpite ich za členskú cenu a predáte za katalógovú cenu pre nečlenov. Na jednom klasickom dámskom parfume tak zarobíte 4,60 € ( členská – nákupná cena je 9,90 €, cena za ktorú budete predávať – katalógová je 14,50 € ).

3. Tiež si môžete vybudovať vlastnú sieť spotrebiteľov a dostávať provízie za ich nákupy. Výška odmeny nie je nijako limitovaná – môžete zarábať toľko, koľko chcete. Keď si vybudujete vlastnú sieť, budete dostávať peniaze z provízii, aj keď v danom mesiaci nebudete pracovať a ďalej rozvíjať svoju skupinu. To je obrovská výhoda oproti bežným zamestnaniam, kde dostanete výplatu, len keď budete pracovať.

Akým spôsobom sa predávajú výrobky FM? Prečo sa nedajú kúpiť v kamenných predajniach?

Spoločnosť FM GROUP využíva na predaj svojich výrobkov priamy predaj a sieťový marketing. Priamy predaj funguje tak, že člen FM GROUP si objedná tovar priamo u výrobcu. Ten mu objednané výrobky pošle domov kuriérskou službou.

Priamy predaj má mnoho výhod:

– nemusíte chodiť po parfumériách

– vône si môžete vyberať a skúšať doma

– v pokoji a kľude, tak dlho ako chcete ( vedeli ste napríklad, že pravú vôňu parfumu, ktorá Vás bude sprevádzať po celý deň – zistíte až po asi 15-20 minútach od aplikácie parfumu na pokožku? Áno, asi tak dlho trvá, kým parfum naplno rozvinie svoju vôňu, spojí sa s vôňou Vašej pokožky a predvedie sa Vám v konečnej podobe ).

Je to systém predaja ako napr. Avon, Oriflame, LR… Ani tieto spoločnosti nepredávajú v kamenných obchodoch. Ďalšia vec je tá, že cena by sa navýšila o nemalé peniaze. A je to MLM cez nízke náklady, osobne sa odporúčajú bez reklamy.Sú dva hlavné druhy distribúcie produktov:

1. bežne je distribučný kanál: výrobca, importér v danej krajine, veľkosklad a predajňa.

2. v prípade MLM je to výrobca a jeho distribútori (zareigstrovaní členovia)

Prvý spôsob zvyčajne produkty predražuje, pretože každý článok tohto kanála si priráta nejakú maržu. Tento spôsob predaja je často podporovaný aj aktívnou a zároveň nákladnou reklamou v médiach. V druhom prípade je výrobca, ktorý má svoju pôbočku v danej krajine, v ktorej si tovar objednávajú priamo zaregistrovaní členovia. Takto sa dostane tovar za najnižšiu možnú cenu k zákazníkovi. Je na výrobcovi, aký distribučný systém si zvolí, ale v prípade niektorých produktov je výhodnejší jeden alebo druhý systém. V prípade FM je vyhodnejší MLM systém, pretože ide o množstvo produktov (kombinácia 150 vôní a viacerých produktov, spolu okolo 500 produktov), ktoré je potrebné zákazníkovi vysvetliť a poradiť. V takom prípade je MLM systém vhodnejší.

Dopĺňam vystížny citát z knihy Parfumy a iné vôňavky od autora Nigel Groom, str.11: “.Potom ich začali, ako napr. Jeanne Lanvinova, predávať v obchode. Čoskoro prišli na to, že na vôňavkách môžu zarobiť viac, ako na šatách. Dámske krajčírstva slávnych firiem, ako Dior, Givenchy, alebo Yves St. Laurent, môžu byť celkom dotované ziskami z úspešných vôňavkových kompozicií. Samozrejme, vôňavka sa nepredáva sama a obrovské priemyselné odvetvie parfumérie môže prospievať aj vďaka marketingovým metódam. Uvedenie jedného produktu na celosvetový trh môže dnes stáť niekoľko miliónov dolárov, ale zisk z úspechu stojí skutočne za to.”

Čo sa stane, keď si výrobky neobjednám? Vyradia ma z FM GROUP?

Samozrejme, že nebudete vyradení. Je len malá pravdepodobnosť, že z takej širokej ponuky výrobkov, zliav a noviniek si vaše zákazníčky nevyberú. Je dôležité hľadať si stále nový okruh zákazníkov. Z FM GROUP budete vyradení až vtedy, keď člen počas 12 mesiacov odo dňa vzniku jeho členstva a v ďalších dvanásťmesačných intervaloch začínajúcich rovnakým dňom v roku, nezakúpite aspoň jeden FM produkt.

Tí čo sú vyradení z FM po roku neobjednávania sa môžu znova zaregistrovať?

Tí, ktorí boli vyradení z dôvodu neskutočnenia osobného nákupu jedného produktu za 1 kalendárny rok za môžu zaregistrovať opätovne ihneď po zrušení registrácie. Musia znova vypísať novú zmluvu.

V akej výške by mala byť moja objednávka?

Stači do jedného roka kúpiť jeden ľubovoľný FM produkt.

Aké sú požiadavky, aby ste sa stali  poradcom FM GROUP ?

Každý je vítaný a môže sa stať poradcom FM klubu. Ľudia zo všetkých sfér spoločnosti sa u nás stali úspešnými. Poskytujeme ojedinelú príležitosť ako začať vaše podnikanie, kde jediným kapitálom, ktorý potrebujete, je odhodlanie a nadšenie.

Ako môžem začať?

Ako nový kozmetický poradca FM klubu budete vedení skúsenejším kozmetickým poradcom – bude vás viesť a pomáhať vám. Uvedie vás do sveta FM klubu a poskytne vám všetky informácie potrebné na začiatok. Navyše obdržíte štartovací balíček obsahujúci všetko potrebné pre rozbehnutie vášho biznisu.

Ako si môžem zarobiť peniaze?

Existujú dva spôsoby, ako zarábať peniaze s FM GROUP. Ako  poradca si objednávate produkty za zníženú cenu a predávate ich zákazníkom za katalógovú cenu. Navyše môžete pozývať ostatných, aby sa pripojili a vybudovať tak skupinu predajcov, čo vám tiež zvýši príjem.

Potrebujem na to živnosť?

Nie. Aspoň nie na začiatku. Zo začiatku Vám bude Vaša provízia kumulovaná na FM účte. Túto províziu vyčerpáte tak, že dostanete ďalšie zľavy na FM výrobky ktoré kúpite ( zaplatíte ešte menej ako členskú cenu ). Živnosť si založíte až vtedy, keď sa Vaša skupina rozrastie a výška Vašej provízie pre Vás bude dostatočne zaujímavá na to, aby ste si ju nechali  vyplácať na Váš účet  v banke, alebo keď budete chcieť predávať FM výrobky – keď budete robiť obchodnú činnosť.

Môžem si otvoriť obchod, aby som tam predával parfumy FM?

Vlastnú predajňu s parfumami nemôže mať žiaden člen FM GROUP. My sme multi-level, nie bežný veľkoobchod. Priamy predaj je špecifický v tom, že sa ponúkne tovar, alebo registrácia na nestrannom mieste s tým, že záujemca o výrobok o vyskúša a objedná si ho. Jediné, že môžete ich ponúkať tak, že v obchode budete mať vzorkovník vôni kde si môžu zákaznici si vyskúšať vône a make up. Preto ponúkame vzorkovníky voní pre zákazníkov, aby si mohli mať doma ako miniparfumériu a sami si objednávať FM výrobky.

Koľko času treba venovať spolupráci s FM GROUP?

Na začiatku spolupráce je vhodné, aby si poradkyňa stanovila čas, ktorý je ochtná venovať práci v FM GROUP. Skúsenosť z terénu ukazuje, že novej poradkyni stačí 10 až 15 hodín týždenne. Ak je ochotná venovať viac času, je dôležité vytýčiť jej ciele a ukázať jej, ako sa za stanovený čas môže dostať k svojim cieľom. Bez investovaného času sa peniaze nedajú zarábať.

Ako sa môžem pridať do FM GROUP?

Do FM GROUP sa môžete pridať kontaktovaním poradcu – sponzora FM, ktorého už poznáte.

Aké je byť  poradcom?

Ako poradca si môžete vybrať, či chce zarábať z vášho predaja alebo ušetriť na kúpe produktov pre vás a vašu rodinu. Taktiež môžete pozývať ostatných, aby sa pripojili k vašej skupine a zarábať na celkovom predaji skupiny. Mnoho našich  poradcov má z predaja úspešnú kariéru na plný úväzok, kým iní predávajú naše výrobky vo svojom voľnom čase za účelom privyrobenia si. Ktorúkoľvek možnosť preferujete, ste u nás vítaný.

Čo obsahuje štartovací balík?

Štartovací balíček obsahuje prezentačné materiály o našej spoločnosti a výrobkoch, rovnako aj príručky, katalógy, zmluvu, cenník a vzorky voní, ktoré vám pomôžu na začiatku vašej kariéry poradcu FM klubu.

Prečo by som sa mal(a) registrovať, keď si kvalitné parfumy môžem kúpiť aj v kamennej predajni?

Registráciou u nás sa dostanete k veľkému množstvu parfumov vyrobených z rovnakých vonných esencií ako parfumy v kamenných predajniach, ale za oveľa nižšie ceny. V ponuke FM klub sú aj ďalšie kozmetické produkty ( napr. sprchové gély, vody po holení, dezodoranty, … ), ktorých použitím môžete docieliť tzv. vrstvenie vône. Už viac nebudete musieť chodiť do kamennej predajne, keď si budete chcieť kúpiť nejaký parfum. Vďaka vzorkovníku budete mať vlastnú parfumériu priamo doma a objednaný tovar Vám dovezú až domov. Registrovaní členovia FM GROUP nakupujú za ešte výhodnejšie ceny. Na jednom klasickom dámskom parfume tak ušetríte 4,60 € ( nečlenská cena: 14,50 €, členská cena: 9,90 € ). Ako registrovaný člen FM GROUP môžete zaregistrovať aj Vašich známych a vytvoriť si vlastnú skupinu. Vybudujete si tak pasívny príjem z provízii za nákupy týchto členov. Výška Vášho zárobku nie je nijako obmedzená – záleží len na Vás koľko chcete zarobiť.

Ako sa môžem stať členom FM GROUP?

Stať sa členom FM GROUP je jednoduché. Stačí vyplniť registračný formulár – Registrácia a kúpiť si jeden zo štartérov, ktorý Vám bude zaslaný poštou na dobierku. Ako registrovaný člen FM GROUP môžete nakupovať so zľavou 30 – 90%. Tiež môžete registrovať nových členov a vybudovať si tak svoj pasívny príjem.

Máte viac otázok?
Ak máte viac otázok, kontaktujte nás.