O firme FM GROUP

FM WORLD je spoločnosť pôsobiaca v oblasti FMCG a Multi Level Marketingu. Poslaním FM WORLD je poskytovať vysoko kvalitné výrobky za atraktívne ceny zákazníkom priamo do ich domácností, mimo tradičnú sieť obchodov.

FM WORLD Poľsko bolo založené v roku 2004 vo Vratislavi, Poľsko, pánom Arturom Trawińskim. Vďaka svojmu dynamickému rozvoju na zahraničných trhoch vznikla, iba o tri roky neskoršie nová spoločnosť, FM WORLD. Dnes sú produkty FM WORLD známe a oceňované v mnohých krajinách na šiestich kontinentoch. Po celom svete s FM WORLD spolupracuje okolo 600 000 Obchodných partnerov. Spoločnosť vytvára ideálne podmienky pre rozvoj mikropodnikania, okrem iné tiež vďaka odbornej podpore podnikania a vzdelávania.

Vlajkovými produktmi FMWORLD sú prvotriedne parfumy a parfumované vody FM Federico Mahora, ktoré boli vytvorené v spolupráci so spoločnosťami Perfand a Drom Fragrances. Značka FM Federico Mahora zahŕňa i také výrobky, ako sú telové balzamy, sprchové gély, vody po holení, krémy, peny na holenie, parfumy na vlasy a iné parfumované produkty, ktoré sú komplexným doplnkom vôní ponúkaných v kolekciách parfumov a parfumovaných vôd a radách starostlivosti o pleť, ako je napr. SKIN LAB alebo SPA SENSES.

Značka FM MAKE UP predstavuje vysoko kvalitné make-up produkty, bohaté  na minerálne prísady, výťažky z rastlín a rastlinné oleje, ktoré pleti poskytujú prirodzený vzhľad a dokonalú ochranu. Široká škála módnych farieb umožňuje vytvoriť krásny denný i večerný make-up. Sortiment zahŕňa kozmetiku pre rôzne typy pleti.

Logo FM WORLD FOR HOME je známkou vysoko kvalitných výrobkov, ktoré Vám pomôžu udržať Váš domov čistý a krásne voňavý. Sortiment domácej chémie je pravidelne rozširovaný o ďalšie výrobky, ktoré sú navrhnuté tak, aby Vám pomohli i v takých oblastiach, ako je starostlivosť a hygiena domácich zvierat alebo čistenie automobilu.

Aurile je značka produktov vytvorených preto, aby Vám urobili radosť. Vynikajúce kvalitné prírodné a ochutené kávy splnia očakávania i tých najnáročnejších milovníkov tohto čierneho nápoja. Inovatívne receptúry funkčných káv sú na poľskom i slovenskom trhu absolútnou novinkou. Ponuka je doplnená o vysoko kvalitné baristické príslušenstvo a elegantné porcelánové sady.

trawinski

Tags: