Nové vône PURE v predaji

Máme tu česť predstaviť Vám novú radu vôní PURE! V prchavom svete parfumov je každý detail dôležitý. Flakón nie je len obal, je vizitkou a diskrétnym doplnkom, ktorý kladie dôraz na štýlové kompozície. Rada PURE obsahuje pánske a dámske parfumy s 20 % parfumáciou, ktoré sú uzatvorené do 50 ml elegantných flakónov! PURE je kombináciou najnovších trendov s nadčasovým štýlom, ktoré vyplývajú z našej identity značky, vízie a predstavy o budúcnosti.

Dvadsať nových PURE vôní bolo inšpirovaných najrôznejšími oblasťami: umením, filozofiou, novými technológiami, ale tiež mnohými výletmi a emóciami. Každá z týchto vôní je príbehom… Vône boli navrhnuté v úzkej spolupráci s Alexandrou Monet – tvorkyňou parfumov, obdarenou mimoriadnym talentom a citlivosťou. A my dúfame, že Vás celkom očaria.

Už teraz sú Vám všetky PURE vône k dispozícii v našom internetovom obchode a naše operátorky netrpezlivo očakávajú Vaše objednávky. Ako je zvykom, ku každej vôni patrí vzorka, ktorú si môžete zakúpiť samostatne za 0,25 €/ks alebo v sade všetkých 20-tich nových vôní pod kódom t000 za zvýhodnenú cenu 4,25 €!

PURE dámske parfumy (50 ml) 416-425 – katalógová cena 14,50 €, bodov 30

PURE pánske parfumy (50 ml) 460-469 – katalógová cena 14,50 €, bodov 30

pureletaksk

 

Leták s informáciami o všetkých 20-tich vôňach si stiahnite TU 

Staňte členom FM GROUP a získajte stálu 30% zľavu –  Registrácia do FM

Tags:  ,