Pheromone párty

 

 

 

 

 

Konala sa 2. marca 2013 v High Street club v Bratislave. Čím bola táto párty výnimočná? Rozdávali sa tam balíčky 6 testerov dámskych a pánskych vôní od spoločnosti FM Group. Prezentovali sa tam FM feromóny, kde si mohli ľudia vyskúšať vôňu na rukách. Feromóny sú prírodné chemické látky, ktoré produkuje každý z nás. Je to faktor, ktorý určuje, ako sme sexuálne príťažliví pre opačné pohlavie. Feromónové parfémy FM Group obsahujú tieto látky, ktoré zaručia úspechy nielen v príťažlivosti a sexuálnom živote, ale vďaka týmto faktorom aj pracovné a študentské úspechy.

Nie, neomámili sme sa feromónmi, vrátime sa k párty. Program sprevádzalo moderátorské duo z Čiech.  Organizovali tam 4 rôzne súťaže o parfém zdarma. Následovala tombola o parfém. Medzi súťažami Peter a Nikola stvárnili zaľúbencov v pantomimickom príbehu, kde Peter v montérkach sa snažil zbaliť Nikolu, no nepodarilo sa mu. Skúsil si dať na seba oblek, nastriekal sa parfémom s feromónmi a tak si Nikolku získal.

Po polnoci účastníkov prekvapil pánsky striptíz. Dobré vystúpenie a vášnivý tanec s troma dievčatami mnohým vyrazil dych.