Prečo sú parfumy také lacné?

 

 

 

 

 

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo sú voňavky originálnych značiek Hugo Boss, Giorgio Armani, Dolce Gabana, Calvin Klein, Paris Hilton, Kenzo, Gucci, Jenifer Lopez v cenách  40€ až 120€ také drahé?

Koľko z ceny voňavky, ktorá stojí napr. 80€, tvoria náklady na reklamu v televízii, časopisoch, či na billboardoch? Aký honorár zaplatil výrobca voňavky známej osobnosti za poskytnutie mena alebo návrhárovi exkluzívneho flakónu a či spoločný zisk importéra, veľkoskladu a maloobchodnej predajne je 40% alebo 50% z ceny pre konečného kupujúceho? Koľko asi tak môže byť výrobná cena voňavky? Viac info nájdete v menu O cene parfumu.

Identicky voňajúcu a rovnako dlho trvajúcu vôňu môžete dnes mať už za zlomok ceny drahého originálu. Kúpou parfumov a parfumovaných produktov FM získate výnimočnú kvalitu vône bez zbytočných nákladov na drahú značku, honorár známej osobnosti, nákladnú reklamu v médiách a komplikovanú distribúciu. Vďaka vysokej koncentrácii kvalitných vonných esencií (dámske parfumy 20%, pánske parfumy 16%) dokážu voňať neuveriteľne dlho.

  PARFUMOVANÁ VODA – EAU DE PARFUM
Kamenný obchod: 8 – 15% vonných esencií za cenu 40 € až 120 €
NAŠE PÁNSKE VÔNE FM obsahujú až 16% vonných esencií s cenou len 14,50€ *
Kamenný obchod: 15 – 30% vonných esencií za cenu 100€ až 160€ 
NAŠE DÁMSKE VÔNE FM obsahujú až 20% vonných esencií len za 14,50€*

* uvedené ceny sú pre nezaregistrovaných zákazníkov, registráciou získavate možnosť nakupovať za oveľa nižšie ceny

Toaletné vody, ktoré sú najčastejšie v ponuke parfumérií alebo v katalógoch kozmetických firiem obsahujú podľa medzinárodnej normy len maximálne 8% esencií! Určite doma nájdete flakón s nápisom Eau de Toilette (toaletná voda). Nápis informuje, že patrí do kategórie voňaviek obsahujúcich len 4 až 8% vonných esencií.

Koľko ste za ňu zaplatili? Voňavky od FM patria do kategórie Parfum s obsahom viac ako 15% esencií. Ich vonná koncentrácia je niekoľkonásobne vyššia ako u bežných toaletných vôd. Dôležitou informáciou je, že FM predáva svoje produkty z esencií najväčšieho výrobcu esencií na svete – spoločnost www.drom.com, ktorá je dodávateľom esencií do väčšiny originálov, zabezpečuje esencie pre naše výrobky. Táto je zároveň výrobcom a producentom značkových vonných esencií so 100-ročnou históriou a tvorí 80 % svetového trhu. Má svoje zastúpenie napr. v Nemecku, Francúzsku, Anglicku, USA, Japonsku, Austrálii, Číne, Brazílii…

Tieto produkty sú vysokokonkurenčné  pomerom medzi vysokou kvalitou a nízkou cenou, vďaka čomu táto spoločnosť zaznamenáva vysoký nárast dopytu az 510% ročne. Dôkazom konkurencie a úspešnosti produktov sú aj prudko rastúce obraty uz v novootvorených pobočkách vo viac ako 60 štátoch.

FM GROUP je distribútorom produktov značky FM, v ktorých sú použité originálne esencie spoločnosti DROM indentické s vôňami svetových značiek ako je HUGO BOSS, DOLCE GABBANA, CACHAREL, GUCCI, ESCADA, CALVIN KLEIN, CHANEL a pod. Ako jediná firma na svete má právo tieto originálne esencie, ktorých vôňa sa nedá patentovať, plniť do svojich flakónov. U nás neplatíte zbytočné tisícky za značku ani za flakón, ktorého náklady na výrobu sú 30-40€ a výrobná cena vônnej esencie pre parfum, ktorý kupujete za 6€, je zhruba 1,5€.

Originálne vônne esencie Dolce Gabbana, Hugo Boss, Christian Dior, DKNY… sú v DROMe pod číslami 52,33,98,160… a názvy vznikli následne u výrobcov, ktorí využívajú svoje renomované názvy alebo mená  celebrít.

My vám ponúkame široký výber vôní za neuveriteľnú cenu 14,50€ za kus. Ak sa stanete registrovaným partnerom spoločnosti FM GROUP, máte možnosť nakupovať tieto vône len za 9,90€.

Registráciou v klube FM, následným predajom produktov svojim blízkym a známym a tiež registráciou ďalších členov z vášho okolia možete získať jedinečnú príležitosť, ako si zabezpečiť trvalý a ničím limitovaný finančný príjem vo vlastnom podnikaní s minimálnou takmer symbolickou investíciou.

Otázka na záver: Čo myslíte, je správne použiť sprchový gél, feromóny, telové mlieko, voda po holení, dezodorant a voňavku rôznych vôní? Kde je istota, že tieto vône sa vzájomne netrieštia a výsledkom je vôňa a nie opak? Z mnohých výhod, ktoré ponúka parfumovaná kozmetika FM je aj to, že si môžete zakúpiť za zlomok ceny originálu sadu parfumovaných produktov rovnakej vône. Tým dosiahnete odborníkmi odporúčané vrstvenie vône. Zabezpečí Vám maximálnu istotu, že aj po niekoľkých možno náročných hodinách budete voňať stále skvelo.

Potešte seba alebo svojich blízkych krásnou vôňou alebo parfumovanými produktmi každodennej spotreby a kontaktujte svojho distribútora, ktorý je možno len kúsok od Vás (viac v časti KONTAKT). Poradí s výberom z 151 vôní a mnohých produktov, ktoré si môžete hneď otestovať, veď za to nič nedáte a za krátky čas sa už aj Vy môžete tešiť z ich výnimočnej kvality

NEKUPUJTE DRAHÚ ZNAČKU, ALE KVALITU!

A teraz v skratke – čím vyhrávame?

1. kvalitou – vonné esencie od firmy DROM Fragrances, až 20 % vonných esencií
2. ponukou – široká škála produktov pre celú rodinu i pre domácnosť
3. cenou – vysoká kvalita produktov za ceny dostupné pre všetkých, pri vyšších objednávkach získavate rôzne darčeky a následne zľavy závislé od predchádzajúcich obratov.
4. zázemím – sme súčasťou medzinárodnej spoločnosti FM GROUP World
5. spôsobom nákupu – telefonicky, e-mailom, prostredníctvom e-shopu na www.fmgroup.sk, faxom, sms správou, objednávkovým formulárom z pohodlia domova, alebo si môžete výrobky nakúpiť priamo osobne v distribútorskom sklade v Žiline.
6. rýchlosťou dodávky do 48 hod bude Vám objednaný tovar doručený kuriérom až domov a pri objednávke od 80 eur / 200 bodov máte dokonca bezplatne.
7. systémom odmeňovania – spravodlivý systém odmeňovania pre všetkých distribútorov
8. motivačným programami – Prémia za udržanie pozície, MERCEDES A, C, E, S, Extra odmena, Extra sponzorská odmena, Produktové akcie a bonusy, Medzinárodné školenia a stretnutia.

Našim cieľom je spokojnosť našich členov i potencionálnych zákazníkov, čo dokazujeme štvrtým miestom spomedzi všetkých dnes už v 50 FM spoločností na svete.

Viete, ktoré osobnosti dôverujú značke FM? Predstavujem Vám známe tváre show biznisu v ktorom sa Vám prihovárajú herec Jozef Vajda a aktraktívná moderátorka a redaktorka TV JOJ Erika Barkolová. Aj ich si získala kvalita výrobkov značky FM.

 

Tags: