Ako funguje FM Group Klub?

FM Group Klub  je globálna sieť Obchodných partnerov, ktorí pôsobia na celom svete a predávajú vysoko kvalitné výrobky FM WORLD, ako sú parfumy, kozmetika pre starostlivosť  tela a make-up, drogériu, kávu, čaj a výživové doplnky. Ak ste v Klube FM WORLD, pracujete nezávisle a rozhodujete o sebe sami.

Záleží len na Vás, ako chcete zarábať. Ako Obchodný partner kupujete výrobky za partnerské ceny so zľavou 30 %. Pri ďalšom predaji za trhové ceny potom zarábate na marže a navyše dostávate zľavu na nákup ďalších výrobkov.

Môžete ísť tiež o krok ďalej, rozvíjať svoju distribučnú sieť a byť odmeňovaný na základe nášho marketingového plánu, ktorý opisuje hlavné pravidlá spolupráce a cestu Vášho rozvoja v Klube FM World. Čím väčšia a efektívnejšia je Vaša štruktúra, tým väčší je bodový obrat skupiny a tým je tiež vyššia Vaša odmena.

Ako to funguje? Stačí vykonať 3 kroky!

  1. Zaregistrujte sa online na FM WORLD Distribution
  2. Objednajte si produkty v našom internetovom obchode
  3. Prevezmite zásielku na uvedenej adrese kdekoľvek vo svete

Kľúčom k úspechu FM WORLD sú vysokokvalitné výrobky pre každodenné použitie za dostupné ceny a osvedčený obchodný model založený na marketingovom pláne, ktorý je transparentný, čestný a ponuka príležitosti na rast.

V Spoločnosti FM WORLD môžete rozšíriť svoju globálnu štruktúru pri využití medzinárodného sponzorstva. To znamená, že váš sponzor (t.j. osoba, u ktorej pôsobíte) môže  bývať v úplne inej krajine, ale Vaše body sa spočítajú ako body skupiny a patria k globálnemu bodovému obratu.

Zisky v FM WORLD sú výsledkom Marketingového plánu a sú neobmedzene. S našimi lídrami (ktorí dosiahli II. a III. úroveň marketingového plánu) sa delíme vytvorenými ziskami pomerne k ich podielu v Globálnom bodovom obrate. Naše motivačné programy sú určené pre tých, ktorí sa chcú rozvíjať s FM WORLD.

Pre partnerov, ktorí práve začínajú spoluprácu, ponúkame “Program na dobrý štart”, v ktorom si môžete zakúpiť výrobky za symbolickú sumu za prvé tri mesiace vašej účasti. Okrem toho ponúkame vzdelávací systém pre partnerov na všetkých úrovniach efektívnosti, ako aj špeciálne programy pre osoby, ktoré už dosiahli úroveň: medzinárodné zájazdy, spolufinancovanie bývania a luxusné autá.

Dvakrát do roka spoločne oslavujeme náš úspech – počas Global Networking Contest a počas výročia firmy FM WORLD, ktoré sa konajú v najprestížnejších miestach sveta. Registrovaní obchodní partneri nájdu podrobné informácie po prihlásení sa v Partnerskej zóne.